Juhul, kui soovid meie tegevust toetada, saad seda teha:

  • ühekordse annetusena sularahas või pangaülekandega MTÜ Juminda Poolsaare Selts arveldusarvele EE741700017002822509.

Selle eest täname sind südamest ja pakume sulle omalt poolt vastu korrakaitse ja merepääste valmisoleku ning üritused, mida selts korraldab. Seltsi korraldatud piletiga üritusele sissepääsemiseks tuleb sul siiski iga kord pilet osta.

  • kuni 9eurose püsikorraldusega vormistatud annetusena MTÜ Juminda Poolsaare Selts arveldusarvele EE741700017002822509.

Selle toreda teo eest eest täname sind veelgi enam ja pakume sulle omalt poolt vastu korrakaitse ja merepääste valmisoleku ning üritused, mida selts korraldab. Seltsi korraldatud piletiga üritusele sissepääsemiseks tuleb sul siiski iga kord pilet osta.

  • vähemalt 10eurose igakuise püsikorraldusega vormistatud annetusena MTÜ Juminda Poolsaare Selts arveldusarvele EE741700017002822509.

Sellise toetuse üle oleme kõige õnnelikumad ning pakume sulle tänutäheks vastu korrakaitse ja merepääste valmisoleku ning nn Juminda poolsaare klubikaardi alusel tasuta üheksa kinokülastust, üheksa lastekino külastust ja viis peoõhtut aastas. Need on üritused, mida selts korraldab.

Klubikaart on nimeline ning see kehtib ühele inimesele korraga – kas ühele täiskasvanule (kino, tantsuõhtu) või tema ühele lapsele (lastekino).

Et saaksime pärast esimese makse laekumist kaardi kättetoimetamiseks sinuga ühendust võtta, palun kirjuta makse selgituse lahtrisse oma e-postiaadress.

Klubikaart 1

Klubikaart 2

Annetaja on alati saanud ja saab ka edaspidi seltsi toetades määrata, millele me sinu annetatud raha kulutama peaksime – kas korrakaitsele, merepäästele või arendusele.

Arendus on kogu see tegevus, mis pole korrakaitse ega merepääste ehk siis tantsuõhtud, teatrikülastused, kino, lastehommikud jms.

Toeta ja tänu sinule muutub elu meie maailma parimas kogukonnas veelgi turvalisemaks ja rõõmsamaks!

Poolsaare klubikaardid kujundas ja trükkis meie sõber-trükikoda Joon OÜ.